İçimizden Biri

30 Ekim 2009 Cuma-“Maç öncesinde taraftarını selamlamaya giden futbolcularımıza durduk yerde yapılan saldırı, özellikle kaptanımıza bilinçli şekilde yapılan taciz ve atılan yumruklar, küfür, yabancı madde yağmuru, futbolculara atılan içi su dolu balonlar. Keita’nın gözünün çıkmasına ramak kalan yaralanması, hakemin başına gelen yabancı cisim ve atılan dikiş, yapılan tıbbi müdahale…

Ayrıca küfür konusunda altını çizmek istediğim bir nokta var. Kaptanımız Arda’ya 55 bin kişi toplu halde küfür ediyor. Fenerbahçeli hiçbir yönetici müdahale etmiyor, sessiz kalıyor”-"Arda Galatasaray kaptanıdır ve hiçkimse de Galatasaray kaptanına el kaldıramaz. Bunun böyle bilinmesi lazım. Arda genç bir futbolcu ve ona herkesin sahip çıkması lazım önemli olan futbolcuyu kazanmaktır."


Devamı burada.

Dünden beri merakla bekliyordum Haldun Üstünel'in basın toplantısını, söyleyebileceklerini az çok tahmin ediyordum aslında, tahmin ettiklerim doğru çıktı ve o, içimizden biri olarak herkesin günlerdir düşündüğü şeyleri bir bir dile getirdi basının önünde bazılarına anladıkları şekilde bir cevap verebilmek için. Hislerimize bir bir tercüman oldu söylediği her cümleyle, her kelimeyle.
Ağzına sağlık Haldun Üstünel. İyi ki Galatasaraylısın, iyi ki Galatasaray'dasın.

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP