Oley!

11 Aralık 2009 Cuma

Ben burada çok mutluyum dedi, yönetim de isterse kalırım dedi, hatta tam olarak "It's such a privileage for me to play for this club" dedi. 2-0'dan 2-3'ye çevrilerek alınmış galibiyetten sonra ekstra bir sevinç daha yarattı herkeslerde.
Daddy Daddy Cool!


*Maç yazısı da gelecek, pek yakında.

3 yorum:

Schumy dedi ki...

Bak bir oku ;

http://taccizgisi.blogspot.com/2009/12/madalyonun-obur-yuzu-harry-kewell.html

ozhano dedi ki...

oleyine oley fakat iki engel var:
1. En önemlisi eşi
2. Rijkaard'ın direktifi ile sözleşme yenilemenin sezon sonuna kadar dondurulduğu.
Oldu ki eşi ile sorunlar çözüldü, kendini tekrar kanıtlama derdinde olan Kewell bu performansını devam ettirirse onu İngiltere'den bir takım isterse ki Man City mesela bonservisi de elinde olacak, Galatasaray'da mı kalır İngiltere'ye mi geri döner? O yüzden bir girişim yapılacaksa şimdiden olmalı. Yoksa kuş elden kaçar. Bu hep böyle olmuştur.

Gözde dedi ki...

schumy,
yazının altına yazdığım yorumu aynen buraya da kopyalıyorum:
Harry'nin bu kadar düzgün bir futbolcu olmasının en büyük nedenlerinden biri düzgün bir aile hayatının oluşu, bu yüzden onun için herşeyden önce geliyor ailesi. Ama Galatasaray'da en güzel günlerini geçirdiğini, burada yeniden doğduğunu da her röportajında söylüyor.Doğruluğundan emin değilim ama biryerde sözleşmesi uzarsa eşini ve çocuklarını İstanbul'a getireceğini duymuştum Harry'nin, bu doğru olmasa bile ASY'ye en çok gelen ailelerden biri Kewell ailesi,o yüzden bir şekilde uzun süreli görüşememe gibi bir problemleri yok sanıyorum ki. Yukarıda eklediğin röportajda da söylemiş Sheree "harry oynayamadığı zamanlarda çok mutsuz oluyor" diye.İngiltere'ye giderse nerede oynar ya da oynar mı bilmiyorum ama ailesi onun yanlarında olup da mutsuz olması yerine uzağında olup mutlu olarak kariyerinin en güzel günlerini geçirmesini tercih eder diye düşünüyorum. Eğer burada mutsuz olacaksa da gitsin diyorum çünkü onun mutluluğu herşeyden önemli .

ozhano,
Kewell'ın eşi ve çocuklarından ayrı kalışının onun için en büyük problem olduğu ortada ama Galatasaray'da kariyerinin en parlak dönemlerinden birini yaşarken sözleşme teklifi gelirse reddedeceğini de düşünmüyorum, ki yönetimin Kewell'a yeniden sözleşme teklif edeceği kesin gibi birşey olsa gerek. Rijkaard'ın sözleşmeleri sezon sonuna kadar dondurduğunu bilmiyordum, benim gönlümden geçen Kewell'ın Ocak'ta sözleşme yenilemesi ama Rijkaard bunu istemiyorsa ocakta sözleşme yenilenmeyebilir, ama dediğin gibi bir girişim yapılacaksa bu şimdi olmalı.

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP