Awe-quite a bit!

23 Eylül 2009 Çarşamba


Sonunda dizi sezonu tam gaz başladı..Merak ettiğim şeyse neden izlediğim bütün dizilerin Salı sabahına denk geldiği,güya Salı sabah erkenden kalkıp öğlene kadar dizileri indirmiş olacaktım ama gece 3 buçuğa doğru yatınca kalkışım da öğlen 1'i buldu,dolayısıyla dizileri indirmem de akşama ancak bitti..Himym,Gossip Girl ve House'ı Salı günü seyredebilsem de Heroes ve One Tree Hill düne kaldı..Neyse ki derslerim öğledensonra başlıyor,sabahları dizileri indirebilcem..okula gitmeden hangisini izleyeceğime de kurayla karar veririm artık:)

İzlediklerim arasında en çok beklediğim ve en çok eğlendiğim kuşkusuz How I Met Your Mother'dı..
Geçen sezon,özellikle son bölümlerde kızların hamileliği yüzünden dizinin temposu bir hayli düşmüştü,ama bu sezon ilk bölümle bomba gibi bir geri dönüş yaptılar..
Hangi sahneden başlasam,hangi ayrıntıyı buraya yazsam bilemiyorum çünkü her anı ayrı bir komediydi,gülmekten çene kaslarım ağrıdı :)
Barney-Robin aşkının bildiğimiz Barney'i bir hayli değiştireceğini bu yüzden bu aşkın gerçekleşmemesi gerektiğini düşünen arkadaşlarım vardı,barney bildiğimiz barneydi yine ve ancak böylesi bir başlangıç yakışırdı bu awe-quite a bit ikilinin aşklarına.. Lillynin dediği gibi onlar yalan söylemediklerinin farkında değiller ve kesinlikle çook iyi bir çift oldular..
Ted'in üniversitenin ilk günündeki hallerine çoook güldüm,daha en başta profes(s)or yazarken zorlanması,sınıftaki kızla bakışmaları,birdenbire karakterinin değişmesi ve tabii ki de sınıfı karıştırması inanılmaz komikti..
Marshall&Lilly'nin bu hallerini çook özlemişim.. Dizideki her karakter birbirinden awesome ama Lilly olmasa dizinin tadı tuzu eksikmş gibi geliyor,özellikle geçen sezonun son bölümlerinde bu fazlasıyla hissediliyordu,işte bu yüzden geri dönüşü muhteşem olmuş..Marshall'ın şapşal halleri de çook komikti,özellikle en sondaki tuxedo sahnesi mütişti..ve tabi bunu yazmadan bu yazıyı bitirmemek olmaz;

"Didn't we meet on a yatch?"

1 yorum:

Schumy dedi ki...

Yazının başını biraz okudum ama sonra okumaktan vazgeçtim. Spoiler Alert verseydin keşke :)

How I met your mother' la da yeni tanıştım. Ben Earl manyağıydım ama diziyi yayından kaldırdılar. Şimdi The Big Bang Theory' yi izliyorum büyük bir hayranlıkla. Tavsiye ederim.

Eğer ki İngiliz komedilerini de seviyorsan IT Crowd ve Spaced' i de tavsiye ederim. İki dizi de bitti ama gerçekten çok güzeller.

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP