Offf...

22 Ocak 2010 Cuma

Hala inanamıyorum, inanmak istemiyorum. Öğleden sonra otobüs beklerken vakit geçsin diye telefonumla girdiğim internette gezinirken gördüğüm o habere hala inanamıyorum. Bu kaçıncı vukuatı oldu Galatasaray sağlık kurulunun ya. Daha kaç futbolcunun hayatlarını kaydırmaları gerekiyor kullandıkları tedavi yöntemlerinin hiç bir halta yaramadığını idrak etmeleri için! Kimse neden hiçbirşey yapamıyor bu sözde sağlık kurulu hakkında! Daha da ilginci sakatlanalı neredeyse iki hafta olan Kewell'ın sakatlık sebebinin üstünden günler geçtikten sonra anlaşılması hangi akla mantığa sığar ki?? "Sağlık ekibimiz tarafından sporcunun durumu bir bütün olarak değerlendirildiğinde tedavisinin uzun bir sürece yayılacağı tahmin ediliyor" muş. Bunu yazan Galatasaray'ın resmi sitesi. Nasıl bir süreç bu, ne kadar sürecek daha tam hafta bile veremiyorlar! Kimbilir kaç maça onsuz çıkacağız.. off.. Baros'un sakatlık sürecinin uzamasının şokunu atlatamazken şimdi de canımdan çok sevdiğim Harry Kewell'ın içine düştüğü bu durum karşısında ağlamaktan başka hiçbirşey gelmiyor elimden. Resmen çocuk gibi ağlıyorum sakatlığını öğrendiğim andan beri. Umarım en kısa zamanda İngiltere'ye gidip orada başka doktorlar tarafından ve kendi fizyoterapisti eşliğinde tedavi olup tamamen iyileşir ve aramıza yeniden döner. Zira yeni bir Galatasaray sağlık kurulu tarafından açıklanan "sakatlık süreci uzamıştır" açıklamasını kaldırabilecek kadar sağlam bir bünyem olduğunu sanmıyorum pek. Transferler çok güzel, yüzümüzü güldürüyorlar günlerdir şimdi de yenisini merakla bekliyoruz evet, ama kendi içimizdeki düşmana, sağlık kuruluna bir çözüm bulunamazsa daha çok canımız yanacak gibi..

3 yorum:

Ceyhun Coşkun dedi ki...

biz adamı esen rüzgardan sakınırken başına gelenlere bakın ya..Eğer olası bir transferde de kewell ile sözleşme dondurma sözleşmeyenilememe gibi bir durum olursa benim için yapılan hiçbir transferin anlamı kalmayacak.

Gözde dedi ki...

kesinlikle katılıyorum,şimdiden haberler başladı bile gio gelirse sakatlığı yüzünden kewell la sözleşme yenilenmeyeceği konusunda. gio'nun gelmesi çok iyi olur elbette ama kewell bu takımda olmadığı sürece kim gelirse gelsin hiç kimse mutlu olmayacak bu da apaçık ortada,dün ardanın da dediği gibi kewell bu takımın yüzde50si..

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP